Par projektu

Latvija ir bagāta ar talantīgiem un apņēmīgiem cilvēkiem, un mēs vēlamies par viņiem runāt, viņus godāt un cildināt!

Sveicot Latviju simtgadē, esam izveidojuši latviešu sportistu TOP 100, kas nesuši savas dzimtenes vārdu pasaulē jau kopš 1918. gada. Ja sākumā likās, ka atcerēties 100 izcilus Latvijas sportistus būs grūti, tad vēlāk izrādījās, ka daudz grūtāk ir iekļauties simtniekā, neatstājot kādu lielu sacensību medaļnieku ārpus TOP.

Šis saraksts ir subjektīvs, jo nav iespējams objektīvi izvērtēt panākumus tik daudzos un popularitātes ziņā dažādos sporta veidos, cik daudzos Latvijas sportisti ir guvuši panākumus. Un tas arī nav jādara. Galvenais – mēs atkal varam pārliecināties, cik mazā Latvija ir bagāta sportā! Atceroties ne tikai sportistu vārdus, bet arī viņu dzīvesstāstus un labākos sasniegumus, aicinām balsot par savu simtgades sportistu arī Tevi!

Kurš, Tavuprāt, ir pelnījis Latvijas simtgades sportista titulu? Ar ko lepojies Tu?

Balso par savu sportistu, dalies, un stāsti visai pasaulei, cik varena un spēcīga tauta mēs esam!

 


Šis projekt nav komerciāls, bet ja Jums rodās vēlme atblastīt šo iniciatīvu jebkādā veidā, kas rosinātu balsotāju iesaisti, tad lūgums ar mums sazināties.

Informāciju par sportistiem meklējām internetā pieejamos resursos, tajā skaitā tīmekļa vietnē Vikipēdija. Ja redzat, ka par kādu sportistu ir neprecīza informācija vai trūkst papildus nozīmīgu faktu, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs ar lielāko prieku aprakstus izlabosim un papildināsim!
 
Mūsu e pasta adrese: info@lv100sportisti.lv

#eslepojos